Handžár, Persie, 18. stol., s pochvou
čepel z damašku, jílec a pochva dřevěné, potažené železným plechem s ornamentální výzdobou, zbytky zlacení, na čepeli drobné stopy koroze, délka 41 cm, s pochvou 43 cm (Do)
05.03.2016 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |